BZX84-C3V3-QR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 4,370
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 2,615
גיליון נתונים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 820
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84-C3V3-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX84-C3V3-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX84-C3V3-QRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX84-C3V3-QRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84-C3V3-QR
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 250MW TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms