BZX84-C4V7,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 20,937
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 942
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 429
Panjit International Inc.
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB