BZX84-C6V2,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 23
Panjit International Inc.
Panjit International Inc.
onsemi
קיים במלאי: 381
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB