BZX884-C18,315 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 18V 250MW DFN1006-2 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית DFN1006-2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
יצרן | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | הרשאה AEC-Q100 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±5% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 250 mW | מארז ההתקן של הספק DFN1006-2 |
עכבה (מקס') (Zzt) 45 Ohms | מספר מוצר בסיס |
זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 12.6 V |