BZX884-C18,315
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2989-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2989-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2989-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX884-C18,315
תיאור
DIODE ZENER 18V 250MW DFN1006-2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית DFN1006-2
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
הרשאה
AEC-Q100
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
DFN1006-2
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V