BZX884-C2V4,315
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX884-C2V4,315TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX884-C2V4,315CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX884-C2V4,315DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX884-C2V4,315
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 250MW DFN1006-2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית DFN1006-2
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
הרשאה
AEC-Q100
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
DFN1006-2
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V