BZX8850S-C2V2-QYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZX8850S-C2V2-QYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZX8850S-C2V2-QYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZX8850S-C2V2-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX8850S-C2V2-QYL
תיאור
DIODE ZENER 2.2V 365MW DFN1006BD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.2 V 365 mW ±5% הרכבה משטחית DFN1006BD-2
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
4 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
הרשאה
AEC-Q100
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
365 mW
מארז‏ / תיבה
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms