GAN063-650WSAQ פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 175
גיליון נתונים
תעלת N 650 V 34.5A (Tc) 143W (Tc) חור מעבר TO-247-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Nexperia cascode GaN FETs
GAN063-650WSAQ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-GAN063-650WSAQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GAN063-650WSAQ
תיאור
GANFET N-CH 650V 34.5A TO247-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GAN063-650WSAQ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
15 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1000 pF @ 400 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
143W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V