GAN080-650EBEZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-GAN080-650EBEZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-GAN080-650EBEZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-GAN080-650EBEZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GAN080-650EBEZ
תיאור
650 V, 80 MOHM GALLIUM NITRIDE (
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 650 V 29A (Tc) 240W (Tc) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN8080-8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-mA‏30.7‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
6.2 nC @ 6 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
+7V, -6V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
225 pF @ 400 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
240W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
DFN8080-8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V