GAN3R2-100CBEAZ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 100 V, 3.2 MOHM GALLIUM NITRIDE |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 60A 394W הרכבה משטחית 86-WLCSP (3.5×2.13) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GAN3R2-100CBEAZ דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V2.5 ב-mA9 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 12 nC @ 5 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') +6V, -4V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 1000 pF @ 50 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 394W |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 150°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק 86-WLCSP (3.5×2.13) |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 5V | מארז / תיבה |