GAN7R0-150LBEZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-GAN7R0-150LBEZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-GAN7R0-150LBEZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-GAN7R0-150LBEZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GAN7R0-150LBEZ
תיאור
150 V, 7 MOHM GALLIUM NITRIDE (G
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 28A 28W הרכבה משטחית ‎3-FCLGA (3.2×2.2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GAN7R0-150LBEZ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.1‏ ב-mA‏5‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
7.6 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
+6V, -4V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
865 pF @ 85 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
28W
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎3-FCLGA (3.2×2.2)‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V