GANB1R2-040QBAZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-GANB1R2-040QBAZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-GANB1R2-040QBAZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-GANB1R2-040QBAZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GANB1R2-040QBAZ
תיאור
GANB1R2-040QBA/SOT8092/VQFN16
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 100A (Tc) 105W (Tc) הרכבה משטחית VQFN‏-27‏ (4‏x‏6‏)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
60 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
6V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3500 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
105W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
VQFN‏-27‏ (4‏x‏6‏)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V