GANB4R8-040CBAZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-GANB4R8-040CBAZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-GANB4R8-040CBAZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-GANB4R8-040CBAZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GANB4R8-040CBAZ
תיאור
GANB4R8-040CBA/SOT8086/WLCSP22
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 20A (Ta) 13W (Ta) הרכבה משטחית WLCSP‏-22‏ (2.1‏x‏2.1‏)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
15.8 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
40V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
887 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
13W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
WLCSP‏-22‏ (2.1‏x‏2.1‏)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V