GANE3R9-150QBAZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-GANE3R9-150QBAZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-GANE3R9-150QBAZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-GANE3R9-150QBAZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GANE3R9-150QBAZ
תיאור
GANE3R9-150QBA/SOT8091/VQFN7
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 100A (Ta) 65W (Ta) הרכבה משטחית VQFN‏-25‏ (6‏x‏4‏)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.1‏ ב-mA‏12‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
20 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
+6V, -4V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2200 pF @ 75 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
65W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
VQFN‏-25‏ (6‏x‏4‏)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V