HPZR-C60-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-HPZR-C60-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-HPZR-C60-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-HPZR-C60-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HPZR-C60-QX
תיאור
DIODE ZENER 60V 682MW SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 60 V 682 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123W
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 51 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
682 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
עכבה (מקס') (Zzt)
68.9 Ohms