HPZR-C6V7X
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-HPZR-C6V7XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-HPZR-C6V7XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-HPZR-C6V7XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HPZR-C6V7X
תיאור
DIODE ZENER 6.7V 962MW SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.7 V 962 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123W
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
42.4 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
400 µA @ 5 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
הספק - מקס'
962 mW