NEX40400ADAZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-NEX40400ADAZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-NEX40400ADAZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-NEX40400ADAZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NEX40400ADAZ
תיאור
4.5V TO 40V, 600MA, SYNCHRONOUS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.8V 1 יציאה 600mA SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
40V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - יציאה (מקס')
40V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - יציאה
פונקציה
מוריד-מתח
תדר - מיתוג
2.1MHz
תצורת יציאה
חיובי
מיישר סינכרוני
כן
טופולוגיה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר היציאות
1
מארז‏ / תיבה
מתח - כניסה (מינ')
4.5V