NX3008NBKW,115 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 9,527
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 74,944
גיליון נתונים
תעלת N 30 V 350mA (Ta) 260mW (Ta), 830mW (Tc) הרכבה משטחית SOT-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.