NX3008PBKVL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-NX3008PBKVLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-NX3008PBKVLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-NX3008PBKVLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NX3008PBKVL
תיאור
MOSFET P-CH 30V 230MA TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 30 V 230mA (Ta) 350mW (Ta) הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NX3008PBKVL דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
0.72 nC @ 4.5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±8V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
46 pF @ 15 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
350mW (Ta)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
2.5V, 4.5V