PBLS1501Y,115 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 118,943
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 175,594
גיליון נתונים
Rohm Semiconductor
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - מערכים, ממתח-מקדמי ‎1 NPN ממתח-מקדמי, 1 PNP 50V, 15V 100mA, 500mA 280MHz 300mW הרכבה משטחית ‎6-TSSOP‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PBLS1501Y,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5686-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBLS1501Y,115
תיאור
TRANS PREBIAS 1NPN 1PNP 6-TSSOP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PBLS1501Y,115 דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
30 ב-20mA, 5V / 150 ב-100mA, 2V
יצרן
Nexperia USA Inc.
רוויית Vce (מקס') @ Ib‏, Ic
mV‏150‏ ב-µA‏500‏, mA‏10‏ / mV‏250‏ ב- mA‏50‏, mA‏500‏
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - קיטעון קולט (מקס')
1µA, 100nA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר - מעבר
280MHz
סוג טרנזיסטור
‎1 NPN ממתח-מקדמי, 1 PNP
הספק - מקס'
300mW
זרם - קולט (Ic) (מקס')
100mA, 500mA
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
50V, 15V
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
נגד - בסיס (R1)
2.2kOhm
מארז ההתקן של הספק
‎6-TSSOP‎
נגד פולט בסיס (R2)
2.2kOhm