PBLS1504Y,115 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 1,889
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - מערכים, ממתח-מקדמי ‎1 NPN ממתח-מקדמי, 1 PNP 50V, 15V 100mA, 500mA 280MHz 300mW הרכבה משטחית ‎6-TSSOP‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PBLS1504Y,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5689-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBLS1504Y,115
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PBLS1504Y,115 דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
60 ב-5mA, 5V / 150 ב-100mA, 2V
רוויית Vce (מקס') @ Ib‏, Ic
mV‏150‏ ב-µA‏500‏, mA‏10‏ / mV‏250‏ ב- mA‏50‏, mA‏500‏
זרם - קיטעון קולט (מקס')
1µA, 100nA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר - מעבר
280MHz
הספק - מקס'
300mW
זרם - קולט (Ic) (מקס')
100mA, 500mA
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
50V, 15V