PBLS4004Y,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5701-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBLS4004Y,115
תיאור
TRANS PREBIAS 1NPN 1PNP 6-TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - מערכים ממתח-מקדמי ‎1 NPN ממתח-מקדמי, 1 PNP 50V, 40V 100mA, 500mA 300MHz 300mW הרכבה משטחית ‎6-TSSOP‎
מודלים EDA/CAD
PBLS4004Y,115 דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
60 ב-5mA, 5V / 150 ב-100mA, 2V
רוויית Vce (מקס') @ Ib‏, Ic
mV‏150‏ ב-µA‏500‏, mA‏10‏ / mV‏350‏ ב- mA‏50‏, mA‏500‏
זרם - קיטעון קולט (מקס')
1µA
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מעבר
300MHz
הספק - מקס'
300mW
זרם - קולט (Ic) (מקס')
100mA, 500mA
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
50V, 40V