PDZ15BGWX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7703-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7703-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7703-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDZ15BGWX
תיאור
DIODE ZENER 15V 365MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 365 mW ±2.13% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±2.13%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
365 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms