PDZ18B-QX אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 2,702
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 3,020
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 18 V 400 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
PDZ18B-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PDZ18B-QX-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDZ18B-QX
תיאור
DIODE ZENER 18V 400MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 13 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
400 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms