PDZ5.6B-QF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 9,840
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 400 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
PDZ5.6B-QF
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PDZ5.6B-QFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDZ5.6B-QF
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
400 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
עכבה (מקס') (Zzt)
50 Ohms