PESD12VS5UD,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3887-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3887-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3887-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD12VS5UD,115
תיאור
TVS DIODE 12VWM 24VC 6TSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24V מלחץ10A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎6-TSOP‎
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
73pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
5
הרשאה
AEC-Q100
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
12.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74, SOT-457
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
200W