PESD15VS1ULSYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD15VS1ULSYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD15VS1ULSYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD15VS1ULSYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD15VS1ULSYL
תיאור
TVS DIODE 15VWM 40VC DFN1006BD-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006BD-2
קיבוליות @ תדר
32pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
17.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
40V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)