PESD15VS2UT,215 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 40VC TO236AB |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 40V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית TO-236AB |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PESD15VS2UT,215 דגמים |
קטגוריה | הגנת קווי כוח לא |
יצרן | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 32pF ב-1MHz |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים חד-כיווניים 2 | הרשאה AEC-Q100 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 17.6V | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 40V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 5A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |
הספק - מתקף שיא 160W |