PESD18VF1BL-QYL אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 21,055
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 16,613
גיליון נתונים
17V מלחץ 1A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD18VF1BL-QYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD18VF1BL-QYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD18VF1BL-QYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD18VF1BL-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD18VF1BL-QYL
תיאור
TVS DIODE 18VWM 17VC DFN10062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קיבוליות @ תדר
0.35pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
19V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
17V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1A (8/20µs)