PESD18VF1BLS-QYL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 18VWM 20VC DFN1006BD2 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 20V (טיפוסי) מלחץ16A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006BD-2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 16A |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 0.31pF ב-1MHz |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים דו-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 18V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 19V | מארז / תיבה SOD-882 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 20V (טיפוסי) | מארז ההתקן של הספק |