PESD18VF1BLS-QYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD18VF1BLS-QYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD18VF1BLS-QYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD18VF1BLS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD18VF1BLS-QYL
תיאור
TVS DIODE 18VWM 20VC DFN1006BD2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20V (טיפוסי) מלחץ16A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006BD-2
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16A
קיבוליות @ תדר
0.31pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
19V
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
20V (טיפוסי)