PESD1V2Y1BSFYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD1V2Y1BSFYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD1V2Y1BSFYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD1V2Y1BSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD1V2Y1BSFYL
תיאור
TVS DIODE 1.2VWM DSN0603-2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DSN0603-2
יצרן
יישומים
טלקום
קיבוליות @ תדר
0.26pF ב-1MHz
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
1.2V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
3.4V