PESD24VV1BA-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD24VV1BA-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD24VV1BA-QX
תיאור
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42V מלחץ3.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
טלקום
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות @ תדר
14pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
25.5V
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.5A (8/20µs)