PESD2CAN24LT-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD2CAN24LT-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD2CAN24LT-QRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD2CAN24LT-QRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD2CAN24LT-QR
תיאור
PESD2CAN24LT-Q/SOT23/TO-236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
V‏33.5‏ (טיפוסי) מלחץ9A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית TO-236AB
יצרן
יישומים
CAN
קיבוליות @ תדר
25pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
ערוצים דו-כיווניים
2
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
25.5V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
V‏33.5‏ (טיפוסי)
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9A (8/20µs)