PESD2CANFD24V-UX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD2CANFD24V-UXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD2CANFD24V-UXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD2CANFD24V-UXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD2CANFD24V-UX
תיאור
TVS DIODE 24VWM 42VC SOT323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42V מלחץ2.6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PESD2CANFD24V-UX דגמים
קיבוליות @ תדר
5.2pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TA)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
25.5V
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.6A (8/20µs)