PESD2CANFD27U-QBZ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 27VWM 45VC DFN1110D-3 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 45V מלחץ1.8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN1110D-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הגנת קווי כוח לא |
יצרן | יישומים CAN |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 3.6pF ב-1MHz |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים דו-כיווניים 2 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 27V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה |
מתח - פריצה (מינ') 28V | מארז / תיבה 3-XDFN, פדים חשופים |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 45V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 1.8A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |