PESD2CANFD27U-QBZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD2CANFD27U-QBZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD2CANFD27U-QBZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD2CANFD27U-QBZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD2CANFD27U-QBZ
תיאור
TVS DIODE 27VWM 45VC DFN1110D-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45V מלחץ1.8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN1110D-3
קיבוליות @ תדר
3.6pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
27V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
מתח - פריצה (מינ')
28V
מארז‏ / תיבה
‎3-XDFN‏, פדים חשופים
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1.8A (8/20µs)