PESD2CANFD27V-QCZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD2CANFD27V-QCZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD2CANFD27V-QCZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD2CANFD27V-QCZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD2CANFD27V-QCZ
תיאור
TVS DIODE 27VWM 44VC DFN1412D-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
44V מלחץ2.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN1412D-3
קיבוליות @ תדר
5.2pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
27V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
מתח - פריצה (מינ')
28V
מארז‏ / תיבה
‎3-XDFN‏, פדים חשופים
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
44V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.5A (8/20µs)