PESD30VF1BLS-QYL אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 18,400
גיליון נתונים
23V מלחץ 16A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006BD-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Why do we need high trigger voltage devices for OPEN Alliance ethernet?
PESD30VF1BLS-QYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD30VF1BLS-QYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD30VF1BLS-QYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD30VF1BLS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD30VF1BLS-QYL
תיאור
TVS DIODE 30VWM 23VC DFN1006BD2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16A
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
0.28pF ב-1MHz
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
31V
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23V