PESD36VL2BT-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD36VL2BT-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD36VL2BT-QRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD36VL2BT-QRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD36VL2BT-QR
תיאור
TVS DIODE 36VWM 43VC TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
43V (טיפוסי) מלחץ3.2A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PESD36VL2BT-QR דגמים
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
CAN
קיבוליות @ תדר
8.6pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
37V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
43V (טיפוסי)
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.2A (8/20µs)