PESD36VS2UT-QR אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 4,674
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
onsemi
onsemi
60V מלחץ 2.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית TO-236AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD36VS2UT-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD36VS2UT-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD36VS2UT-QRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD36VS2UT-QRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD36VS2UT-QR
תיאור
TVS DIODE 36VWM 60VC TO236AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
Ethernet, טלקום
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
17pF ב-1MHz
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
40V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
60V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.5A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
160W