PESD3V3L2BT,215
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3826-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3826-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3826-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3L2BT,215
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 26VC TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ15A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PESD3V3L2BT,215 דגמים
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
101pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q100
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
5.8V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
350W