PESD3V3L4UG,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3827-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3827-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3827-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3L4UG,115
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 12VC 5TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12V מלחץ3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎5-TSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PESD3V3L4UG,115 דגמים
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
22pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
4
הרשאה
AEC-Q100
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
5.32V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
30W