PESD3V3S1BLYL אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 28,120
גיליון נתונים
6.5V (טיפוסי) מלחץ 15A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD3V3S1BLYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD3V3S1BLYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD3V3S1BLYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD3V3S1BLYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3S1BLYL
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 6.5VC DFN1006-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
קיבוליות @ תדר
35pF ב-1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
4.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
6.5V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15A (8/20µs)