PESD3V3S2UAT,215
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3830-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3830-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3830-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3S2UAT,215
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 20VC TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20V מלחץ18A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PESD3V3S2UAT,215 דגמים
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
207pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q100
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
5.2V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
20V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
18A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
330W