PESD3V3S5UD,125 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 3.3VWM 12VC 6TSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 12V מלחץ20A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 6-TSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PESD3V3S5UD,125 דגמים |
קטגוריה | הגנת קווי כוח לא |
יצרן | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 215pF ב-1MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים חד-כיווניים 5 | הרשאה AEC-Q100 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 5.3V | מארז / תיבה SC-74, SOT-457 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 12V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 20A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |
הספק - מתקף שיא 200W |