PESD3V3U1UL-QYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD3V3U1UL-QYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3U1UL-QYL
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM DFN10062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2
קטגוריה
יישומים
Ethernet, טלקום, USB
יצרן
קיבוליות @ תדר
2.6pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
4.5V