PESD3V3V1BLYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD3V3V1BLYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD3V3V1BLYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD3V3V1BLYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3V1BLYL
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 10VC DFN1006-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
קיבוליות @ תדר
13pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
4.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
10V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)