PESD3V3X1BCSFYL אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 29,204
גיליון נתונים
דומים
TDK
קיים במלאי: 144,327
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
Taiwan Semiconductor Corporation
5.5V מלחץ 8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DSN0603-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD3V3X1BCSFYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2674-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2674-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2674-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3X1BCSFYL
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 5.5VC DSN0603-2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
1.1pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
ערוצים דו-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
מתח - פריצה (מינ')
6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
5.5V