PESD5V5S1BSFYL אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 36,252
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
7.7V (טיפוסי) מלחץ 11A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DSN0603-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD5V5S1BSFYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD5V5S1BSFYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD5V5S1BSFYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD5V5S1BSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD5V5S1BSFYL
תיאור
TVS DIODE 5.5VWM 7.7VC DSN06032
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
זנר (Zener)
מארז‏ / תיבה
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5.5V (מקס')
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
7.7V (טיפוסי)